تحقيق راههاي روابط زناشويي موفق بهمراه پرسشنامه

مطالب دیگر:
📝انگیزه درس خواندن دانش آموزان با روش تدریس معلمان📝پایان نامه بررسي رابطه بين فرهنگ سازماني و بكارگيري فناوري اطلاعات و در ادارات آموزش و پرورش شهر📝زندگي نامه و بيوگرافي ملك الشعراء بهار📝بررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی با حافظه سازمانی در بین معلمان ابتدایی استان چهارمحال و بختیاری📝بررسي حجاب‌هاي نوراني و ظلماني در مثنوي📝بررسي تأثير مديريت زمان در پيشرفت تحصيلي دانشجويان دانشگاه پيام نور بروجن📝بررسی نگرش دینی ( مثبت و منفی ) برتفکرانتقادی دانشجویان رشتۀ علوم تربیتی📝بررسی راههای نفوذ ویروس به رایانه و راههای مقابله با آن📝مونوگرافي ايل بختيار (بررسي ساختار فرهنگي- اجتماعي)📝اصول حفاری و حفاری در سنگهای سخت📝رقابت پذیری در زنجیره تامین📝تنش آبي و خشكي در گياهان ونقش اسيد آبسيزيك در ايجاد و كنترل تنش📝باغبانی عمومی📝بررسی تغییرات کمی وکیفی منابع آب زیرزمینی در فیروزآباد و ارائه راهکارهای بهبودکمیت وکیفیت📝پایان نامه اثر سلنيوم بر ارتقاء مقاومت به خشکی📝کارآموزی سیکل پرورش ماهی قزل آلا📝رهيافت ترويجي – مشاركتي مدرسه در مزرعه كشاورزان FFS📝خاک و کویر📝بررسی دیدگاه معلمان در مورد تاثیر خانواده در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان📝بررسی رابطه عزت نفس با پيشرفت تحصيلي در ميان دانش‌آموزان مقطع دبيرستان شهرستان بيجار در سال تحصيلي📝بررسي رابطه بين باورهاي غير منطقي ميزان اضطراب در دانشجويان پسر و دختر📝رابطه سبك اسناد با پيشرفت تحصيلي در دختران و پسران سال سوم دبيرستان📝بررسی نگرش دبیران ، نسبت به تاثیر ارزشیابی مستمربر آثار روانشناختي موثر برپیشرفت تحصیلی دانش آموزان📝بررسی علل اقدام به خودکشی جوانان سنین 15-18📝بررسي رابطه بين فشار رواني و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان دختر و پسر متوسطه
تحقيق راههاي روابط زناشويي موفق بهمراه پرسشنامه|34010454|hpz
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان تحقيق راههاي روابط زناشويي موفق بهمراه پرسشنامه آماده دریافت می باشد.

مقدمه:
در اين تحقيق تلاش شده است راه هاي روابط زناشويي موفق را نشان دهيم و دستورالعملي براي ايجاد يك رابطه ي مبتني بر عشق و علاقه را بازگو گردانيم. اين تحقيق نشان مي‌دهد كه زن و مرد چگونه در همه زمينه ها تفاوت دارند. زن و مرد نه تنها متفاوت از يكديگر با هم ارتباط برقرار مي سازند، بلكه در احساس، انديشه، درك، واكنش و عشق با هم تفاوتهايي اصولي دارند. و شايد بتوان گفت كه زن و مرد حتي از دو سياره متفاوتند. با درك تفاوتهاي اصولي زن و مرد در موقعيتي قرار مي گيريم كه بسياري از ناراحتي ها موجود ميان خود و همسرانمان را از ميان برداريم و مي توان سوء تفاهم را تخفيف داد و يا حتي از آن به طور كلي اجتناب كرد. يا با استفاده از روش هاي مختلف، تنشها را تخفيف داد و در مقابل در روابط زناشويي عشق و مهر را بيشتر كرد.
تنش هاي موجود در روابط زناشويي اغلب مردم از آن روست كه يكديگر را درك نمي‌كنند به همين علت بسياري از زوج ها از مناسبات زناشويي خود ناراحتند. بسياري از افراد صادقانه به شركاي زندگي خود عشق مي ورزند ولي با اين حال چون تنش از راه مي رسد نمي دانند كه براي رفع آن چه بايد بكنند. غالب اختلاف هاي زندگي از عدم اطلاع افراد از نيروهاي روحي سرچشمه مي گيرد و اگر هر دو به هدف والاي زندگي مشترك زناشويي به ديده احترام بنگرند و قدر زندگي خويش را بدانند و از جواني هم لدت ببرند هرگز غبار كدورت آيينه پيونده مقدسشان را تيره و تار نخواهد كرد و بايد تفاوت ها را شناخت و به آنها احترام گذاشت و اين سبب كاسته شدن اختلاف ها مي شود البته بايد متذكر شد كه اين تحقيق به مدت تقريبي چهار ماه براي جمع آوري و تكميل پرسشنامه و تهيه نهايي آن وقت صرف شده و بيش از بيست پرسشنامه تهيه گرديد كه هر دو پرسشنامه توسط يك زوج تكميل شد و فقط دو پرسشنامه تكميل نشده برگشت. نمودارهاي آماري بر اساس اطلاعات همين پرسشنامه بوده كه از اسفند سال هشتاد و چهار تا اول خرداد هشتاد و پنج بوده با اميد اينكه مجموعه ايي از اين اطلاعات راهنماي كوچكي به تحقق بهتر شدن زندگي افراد باشد.
و در طول تحقيق از چندين كتاب و مجله نيز استفاده شده كه به اختصار اسامي آنها را در فهرست مأخذ و منابع آمده است.


فهرست مطالب
1-مقدمه
فرضيه
2-تفاوت هاي زن و مرد (مشاجره)
3-چرا زوج ها در شرايط خوشي با هم مشاجره مي كنند نه ناخوشي
4-مهمترين چيزهايي را كه اول بايد انجام داد
5-راه حل ها:
- شوهر خود را تحسين كنيد
- خود را با همسرتان وفق دهيد
- از شوهرتان قدرداني كنيد
- لباس پوشيدن براي همسر
6-يك رابطه خوب چگونه به وجود مي آيد
7-احترام به زن
8-چگونه از مشاجره بپرهيزيم
9-نمونه آمارگيري شده
10-نتيجه گيري و پيشنهاد
11-فهرست منابع و مآخذ
12-نمونه پرسشنامه